SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram Takipçi Satın Alma
Bu haber 17 Mayıs 2017 - 22:35 'de eklendi ve Gemlik.

Portföy oluşturma ve satışı artırma açısından İnstagram ideal sosyal medya platformlarından biridir. Diğer ağların reklamda bu kadar popüler olmamasının nedeni İnstagram’ın görsellik üzerine kurulu olmasıdır. Sosyal açıdan ayrıca bir eleştiri konusu olmakla beraber reklam ve firma satışları bakımından avantajlı bir yer olduğu söylenebilir.  Sözgelimi kurumsal hesaplar üzerinden tanıtım yapmak üzere Instagram takipçi satın alma işlemi için sıkça başvurular gelmektedir.  Platform üzerinde var olan paketler, hedeflediğiniz izlenimi yaratmak ve daha çok satış gerçekleştirmek için hazırlanmıştır.

Paketlerde Neler Var, Aktif Edilme Zamanları

Genel bir sınıflandırma yapılması bu noktada iyi olabilir. Instagram takipçi satın al işlemleri öncesinde sitede yer alan çeşitlere göz atılması önerilir. Beğeni, takipçi, kadın takipçi, kadın beğeni, yabancı takipçi, Türk takipçi, yorum, video izlenme hizmeti gibi farklı çeşitler sitede görülecektir. Her bir paket, kendine ait özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin detayları içeriklerde yer almakla beraber hepsinde ortak olan belirlenen sürelerde aktif olması, sipariş sonrasında destek hizmet verilmesi şeklindedir. Alınan hizmetteki kişi sayısının artışıyla zamanlama paralel gidebilir. Bu nedenle bir pakette geçerli hizmet süresinin diğerinde aynı olmaması durumu olağandır.  Ancak her seçimi yaparken kullanım sonrasında hedefe tam olarak ulaşacak paketleri almanız önerilir. Ayrıca tek seferde deneme yaptıktan sonra verim almaya başlandığında bunu çoğaltabilir, daha fazla satış hedefleyebilirsiniz.

Paket Fiyatları Yüksek mi?

Paketlerin ücretlendirmesi Instagram takipçi satın alma sitesinde de görüleceği üzere değişken bir durum gösterir. Her hizmetin genel sınıflandırmaya göre ve yeniden kendi içinde kişi sayısına göre çeşitlendiğini belirtmek gerek. Yani yorumlarda paket özelliği gereği daha az uygulama olacağından takipçi paketlerindeki rakamlara göre daha ekonomik görüntü oluşacaktır.  Yeni bir firmaysanız ve müşteri portföyünüzü geliştirmek, bir ürünle patlama yaratmak istiyorsanız tek fotoğraf beğeni paketlerinden ekonomik koşullarda yararlanabilirsiniz. Ayrıca uluslararası çalışma izlenimi veren yabancı takipçi paketlerinde daha sonradan sayıda düşme durumu olursa 1 ay boyunca ücretsiz işlem garantisi verilir. Paket çeşitlerinin fiyatları, hizmet kapsamları ve diğer merak ettiğiniz konular için siteyi ziyaret etmeyi unutmayın.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon