SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Doğru Bakım İle Külotlu Çorabınızın Ömrünü Uzatın

Doğru Bakım İle Külotlu Çorabınızın Ömrünü Uzatın
Bu haber 12 Mayıs 2017 - 22:26 'de eklendi ve Gemlik.

Külotlu çoraplar:   http://www.coraptoptancisi.com/toptan-kulotlu-corap

Külotlu çoraplar, giyen kişiye estetik bir görünüm kazandırır. Vücut hatlarının zarifliğini ancak bir külotlu çorap ortaya koyabilir. Ancak külotlu çoraplar yalnızca hoş bir görünüm elde etme amacı ile değil aynı zamanda, sonbahar ve kış mevsimlerinde rahat bir şekilde etek ve şort giyebilmek için de tercih edilir. Bu şık çorap türünü giymek güzel olsa da onu aynı güzelliği ile saklamak zor olmaktadır. Tam giyilirken kaçan külotlu çoraplar, yıkarken yırtılanlar, esneyen külotlu çoraplar en sık karşılaşılan problemlerdir.

Çorabınızı daha uzun ömürlü kullanmak için yapabileceğiniz bir kaç önemli uygulama bulunmaktadır. Bunların başında ise daha yeni paketini açtığınız külotlu çorabın yırtılışını seyretmemek için yapmanız gerekenler yer alır. Öncelikli olarak; külotlu çorap giyilirken bir yere oturulmalı, tırnağa temas etmeyecek şekilde çorap parmaklar aracılığı ile toplanmalı ve giyilmelidir. Aceleyle giyilen külotlu çoraplar, tırnağa takılarak ya da fazla germe sonucu kaçmaktadır.

Çorabınızı yalnızca bir kez giymemek, yıkandıktan sonra da sağlam bir şekilde giyebilmek için elde yıkamanız gerekmektedir. Eğer zaman problemi yaşıyorsanız külotlu çorabınızı koruyucu bir çamaşır filesi içerisinde yıkayabilirsiniz.

Çorabın dizlerinin çıkarak bozulmasını olabildiğince geciktirmek için ise isabetli bir beden seçiminden geçmektedir. Çorap kartonu üzerinde yer alan beden ölçülerine baktığınızda 1 ve 2 beden gibi iki farklı beden ölçüsü size uyuyor olabilir. Bu durumda daha büyük olan bedeni seçmeye özen göstermek çorabınızı uzun ömürlü kullanmanıza yardımcı olacaktır. Daha az esnettiğiniz çorabınız daha geç diz verecektir.

 

Tüm bu bakımların etkili olabilmesi için de kaliteli bir çorap seçiminin yapılması önem taşımaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyata bir çorap alabilmek için de coraptoptancisi.com online alışveriş mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine kargolama yapan toptan çorap satış firması Penti Çorap, Müjde Çorap, Oral Çorap, Daymod Çorap, Bolero gibi seçkin markalarla çalışmaktadır. Külotlu çorap modasının rağbet gören modellerini hem evinizden ayrılmadan hem de indirim fırsatları ile alabilme şansı coraptoptancisi.com online alışveriş platformu ile bir tık uzağınızda bulunuyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon