SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik
Zübeyir Bayrakdar

BURSADA YAKILARAK ÖLDÜRÜLEN KADININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ !!!

BURSADA YAKILARAK ÖLDÜRÜLEN KADININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ  !!!
Bu haber 07 Ekim 2018 - 3:22 'de eklendi ve Gemlik.

Bursa’daki vahşetin yeni görüntüleri ortaya çıktı! Her anı korkunç!!!

Bursa’da barışmak için buluştuğu sevgilisi tarafından seyir halindeki otomobilde üzerine benzin dökülüp ateşe verildikten sonra yola atılan Şengül Vatansever adlı genç kadının kan donduran yeni görüntüleri ortaya çıktı. Genç kadının son anlarıyla alakalı yeni görüntülerde vatandaşların yardım ettiği görülüyor.

İHA (İhlas Haber Ajansı) Haberine göre;

Bursa’daki yaşanan sevgili dehşetinin kan donduran yeni görüntüleri ortaya çıktı. Söz konusu görüntülerde yakıldıktan sonra sevgilisi tarafından arabadan çırılçıplak atılan genç kadının son anları, kendisine yardıma koşan vatandaşlar dikkat çekiyor.

Büyük tepki çeken bu olayın ardından CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, yanarak katledilen kadının anne ve babasını ziyaret etti. Vatansever ailesini Bursa’da bulunan evlerinde ziyaret eden Orhan Sarıbal, her yıl yüzlerce kadının erkekler tarafından öldürülmesinin göz yumulamayacak bir utanç olduğunu söyledi. Sarıbal, “Artık yeter, gerçekten yeter. Biz bu toplumsal meselenin etrafından dolanarak her yıl yüzlerce kadının öldürülmesine göz yumuyoruz. Gelin kanunlardan başlayarak toplumsal bir duruş sergileyelim” dedi.

Bir ülkede hem de her yıl sayısı artarak yüzlerce kadının öldürülmesinin erkek terörü olduğunu açıklayan Sarıbal, “Hiç uzatmayalım ve uyduruk hafifletici gerekçeler aramayalım. Bunun adı erkek terörüdür. Ve bu caniler terör kapsamında yargılanmalı. Ya da bir kadını öldüren cani o yıl işlenen tüm cinayetlerden cezalandırılmalı. Çünkü bir ülkede her yıl yüzlerce kadın, erkekler tarafından öldürülüyorsa, bu seri erkek cinayetidir. Kadınlarımız, kimsesiz, sahipsiz, çaresiz, bırakılamaz. Bu utanç yetmedi mi? Harekete geçmek ve gerçekten bazı şeylerin değişmesi için daha kaç kadının ölmesi gerekiyor’ şeklinde konuştu.

Şengül son paylaşımında “Acı vermeden sevilmeliyiz” yazdı.

Şengül Vatansever’in sosyal medya hesabından 2 Eylül’de yaptığı son paylaşımı ise herkesi duygulandırdı. Vatansever, sanki başına gelecekleri hissetmişçesine yaptığı paylaşımda, “Mesele sevmek değil azizim, kime sorsam herkes seviyor zaten. Mühim olan güzel sevebilmek, kırmadan, dökmeden, yormadan, acıtmadan” ifadelerini kullandı.

Gemlik Haberci Editörlüğü olarak artık KADIN CİNAYETLERİNE ve ŞİDDETİNE durdurulması için yeni kanunların meclisin tartışılmasına değil CEZA KANUNUNDA yer alması ve önlem alınması gerektiğine inanıyor ve savunuyoruz.

Gemlik Haberci Editörü
Zübeyir BAYRAKDAR

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon