Reklam
Reklam
30 Eylül 2014, Salı

Gemlik yolunda Kaza yapan kamyon yolu kapattı

1 Şubat 2012
Bu Haber 248kez görüntülendi

Gemlik yolunda Kaza yapan kamyon yolu kapattı
Reklam

Yoğun kar yağışı nedeniyle akşam Bursa-Yalova karayolu Orhangazi geçişinde buzlu yolda kayarak kaza yapan sebze yüklü bir kamyon yolu kapatınca Orhangazi-Gemlik arasında yaklaşık 10 kilometrelik bir kuyruk oluştu. 

 

Yaklaşık 1 saat kapalı kalan yol vinç yardımı ile kamyonun çekilmesi ile açılabildi. Kapanan yolda CHP Grup Başkvekili Muharrem İnce’nin de makam aracı yaklaşık 1 saat Orhangazi’de bekledi.

Günlerdir etkili olan kar yağışı tüm yurtta olduğu gibi Gemlik ve Orhangazi’de de hayatı olumsuz etkiliyor. 2 gündür aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle Yalova-Bursa karayolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor. Dün akşam yaşanan buzlanma nedeniyle yolda çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana gelirken, Bursa-Yalova karayolunun Gemlik Orhangazi girişinde İstanbul’a sebze götüren bir kamyon kaza yapınca yol kapandı. Kaza nedeniyle Bursa-Yalova karayolunun İstanbul istikameti yaklaşık 1 saat kapalı kaldı. Trafik ekipleri kapanan yol nedeniyle araçları tali yollardan geçirmeye çalışırken, kaza yapan kamyon vinç yardımı ile bulunduğu yerden kaldırılınca yol açıldı.

 

Reklam

Gemlik yolunda Kaza yapan kamyon yolu kapattı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Lopez diyor ki:

    Lackey? And you know how to use a computer and think you are a jorlnauist It’s a quick down and dirty video done in no time and with more effort than you put into the review. Put down the how to write a review for idiots Pick up a phone and have some balls to get an interview You hit a few keys and posted the video to get your weak ass site some hits as you scan craigslist for a new job and a rub down.

Yorum Yaz