Gemlik yolunda Kaza yapan kamyon yolu kapattı

Gemlik yolunda Kaza yapan kamyon yolu kapattı

01 Şubat 2012 Kategori : Gemlik haber, Orhangazi Bu Haber 227 Kez Okunmuş..

Yoğun kar yağışı nedeniyle akşam Bursa-Yalova karayolu Orhangazi geçişinde buzlu yolda kayarak kaza yapan sebze yüklü bir kamyon yolu kapatınca Orhangazi-Gemlik arasında yaklaşık 10 kilometrelik bir kuyruk oluştu. 

 

Yaklaşık 1 saat kapalı kalan yol vinç yardımı ile kamyonun çekilmesi ile açılabildi. Kapanan yolda CHP Grup Başkvekili Muharrem İnce’nin de makam aracı yaklaşık 1 saat Orhangazi’de bekledi.

Günlerdir etkili olan kar yağışı tüm yurtta olduğu gibi Gemlik ve Orhangazi’de de hayatı olumsuz etkiliyor. 2 gündür aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle Yalova-Bursa karayolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor. Dün akşam yaşanan buzlanma nedeniyle yolda çok sayıda maddi hasarlı kaza meydana gelirken, Bursa-Yalova karayolunun Gemlik Orhangazi girişinde İstanbul’a sebze götüren bir kamyon kaza yapınca yol kapandı. Kaza nedeniyle Bursa-Yalova karayolunun İstanbul istikameti yaklaşık 1 saat kapalı kaldı. Trafik ekipleri kapanan yol nedeniyle araçları tali yollardan geçirmeye çalışırken, kaza yapan kamyon vinç yardımı ile bulunduğu yerden kaldırılınca yol açıldı.

 
Etiketler : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


1 Yorum yapılmış

Lopez

Lackey? And you know how to use a computer and think you are a jorlnauist It’s a quick down and dirty video done in no time and with more effort than you put into the review. Put down the how to write a review for idiots Pick up a phone and have some balls to get an interview You hit a few keys and posted the video to get your weak ass site some hits as you scan craigslist for a new job and a rub down.

www.GemLikHaberci.com